Wij hebben sinds een tijdje een hardnekkige dief die tags uit de boeken scheurt en er nadien ongemerkt mee buiten loopt. We hebben intussen klacht neergelegd bij de politie en gevraagd wat we kunnen doen om diefstallen te voorkomen. En dat is bepaald weinig.  Ongetwijfeld zijn er anders bibliotheken hier ook mee geconfronteerd. Wat kunnen we doen, vb om te voorkomen dat men tags uit boeken verwijderd?

Weergaven: 421

Berichten in deze discussie

Wij in bib Veurne kleven steeds folie over de tag heen, in het verlengde van de kaft. Dan moet je langer prutsen voor je de tag kunt uitscheuren.

Beste

Wij hebben dat een tijdje voorgehad met bepaalde tijdschriften. We hebben dan een tweede, transparante tag aangebracht. Die valt minder op en ze hebben dat niet door als ze er al één hebben uitgescheurd. Eén keer een alarm bij het poortje en ze hebben hun lesje geleerd. Maar je kan natuurlijk niet in al je materialen een tweede tag gaan plakken.

RSS

© 2026   Gemaakt door Kenniskantoor.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden